کابینه شخصی چیست و چه کاربردی دارد؟

کابینه شخصی پنل کاربری شما است. در کابینه شخصی می توانید حساب هایتان را مدیریت کنید، عملیات مربوطه به برداشت حساب را انجام دهید و با بروکر در تماس باشید. کابینه شخصی در حقیقت میز کار شما در بروکر فیبوگروپ است؛ به عبارت دیگر یک محیط نرم افزاری است با امکانات متعددی مانند:  
  • بخش "پیام های شخصی" برای مکاتبه مستقیم با بروکر. بخش "پیام های شخصی" در کابینه شخصی قسمت بالای صفحه، سمت چپ در زیر دکمه خروج قرار دارد.
  • بخش "حساب های معاملاتی من" که می توانید از طریق آن مستقیما حساب واقعی (Real Account) افتتاح کنید. از طریق این بخش اطلاعات حسابهای واقعی مانند تغییر میزان لوریج، افزایش موجودی، تغییر پسورد حساب و ...، قابل دسترسی و ویرایش است.
  • بخش "حساب های دمو من"  که می توانید از طریق آن مستقیما حساب دموی مجازی (ِDemo Account) افتتاح کنید. از طریق این بخش اطلاعات حسابهای دمو مانند تغییر میزان لوریج، افزایش موجودی، تغییر پسورد حساب و ...، قابل دسترسی و ویرایش است.  
  • بخش "پروفایل شخصی" به منظور ادیت کردن اطلاعات شخصی شما مانند تلفن موبایل، آدرس پستی و ... 

برای ورود به کابینه کابینه شخصی فیبوگروپ می توانید اینجا را کلیک کنید. نام کاربری شما همان آدرس ایمیلی است که هنگام افتتاح حساب وارد نموده اید.

پاسخ صدها پرسش متداول

در مرکز پشتیبانی ایران بورس آنلاین پاسخ تمامی پرسش هایی که ممکن است برای مشتریان پیش آيد با زیانی ساده توضیح داده شده است. کافی است که در نوار جستجو سوال خودتان را تایپ کنید