چگونه بونوس 100 درصدی خود را فعال کنم؟

«این طرح تشویقی منقضی شده است.»


ابتدا لازم است یک حساب بونوس صد در صدی افتتاح نمایید. برای مشاهده روش افتتاح حساب با طرح تشویقی بونوس صد درصدی اینجا را کلیک کنید.

پس از اینکه حساب خود را حداقل 300 دلار شارژ نمودید. (نمی توانید با انتقال از حساب خود این حساب را شارژ نمایید) به کابینه شخصی خود وارد شده و مطابق تصویر شماره 1 در قسمت حساب های معاملاتی روی عبارت "تمام حساب ها" کلیک نمایید.
از پنجره ای که باز می شود . کنار حساب بونوسی شما حرف B نوشته شده است. مطابق تصویر شماره 2 روی حساب بونوسی کلیک نمایید. در صفحه بعد مطابق تصویر شماره 3 روی عبارت "فعال سازی بونوس" کلیک نمایید. و پیغام "بونوس با موفقیت فعال شده است" را دریافت نمایبد. پس از فعال شدن بونوس مبلغ بونوس به اکوییتی حساب شما افزوده می شود. قبل از اینکه بونوس شما فعال شود نباید با حساب خود ترید نمایید.ممکن است تا یک روز کاری فعال شدن بونوس طول بکشد. اضافه شدن مبلغ بونوس به اکوییتی حساب شما نشان دهنده فعال شدن بونوس شماست.
 
برای آگاهی از شرایط و مقررات حساب های بونوس 100% اینجا کلیک کنید.


تصویر شماره 1تصویر شماره 2تصویر شماره 3

پاسخ صدها پرسش متداول

در مرکز پشتیبانی ایران بورس آنلاین پاسخ تمامی پرسش هایی که ممکن است برای مشتریان پیش آيد با زیانی ساده توضیح داده شده است. کافی است که در نوار جستجو سوال خودتان را تایپ کنید