در فیبوگروپ حساب دارم، چگونه می توانم از خدمات ایران بورس آنلاین استفاده کنم؟

برای استفاده از خدمات "ایران بورس آنلاین" میبایست حساب شما در فهرست مشتریان ایران بورس آنلاین باشد، برای این منظور ابتدا وارد کابینه شخصی خود شوید. اگر نمی دانید کابینه شخصی چیست، اینجا را کلیک کنید. اگر پسورد آن را در اختیار ندارید یا نمی توانید به آن وارد شوید، اینجا را کلیک کنید.
 
بعد از اینکه وارد کابینه شخصی خود شدید، از بخش "پیام های شخصی (سوال خود را بپرسید)" کابینه خودتان یک ایمیل به فیبوگروپ به این شکل ارسال کنید " لطفا حساب من را به لیست مشتریان "ایران بورس آنلاین" منتقل نمایید " این انتقال پس از چند ساعت صورت میگیرد و از این پس میتوانید از خدمات واریز و برداشت ما استفاده نمایید.
بخش "پیام های شخصی" در کابینه شخصی قسمت بالای صفحه، سمت چپ در زیر دکمه خروج تحت عنوان "سوال خود را بپرسید" قرار دارد. همچین می توانید روی عکس پاکت نامه بالای صفحه کلیک کنید. 
 

لطفا تایید فیبوگروپ را به ما از طریق ارسال ایمیل به آدرس info@iranbourseonline.com اطلاع دهید.  تا بخش پشتیبانی "ایران بورس آنلاین" متوجه این انتقال شده و اقدامات لازم برای ارسال راهنمای شارژ حساب و ...، را برای شما انجام دهد. شماره لاگین حساب خود در فیبوگروپ را نیز در این ایمیل قید کنید.

پاسخ صدها پرسش متداول

در مرکز پشتیبانی ایران بورس آنلاین پاسخ تمامی پرسش هایی که ممکن است برای مشتریان پیش آيد با زیانی ساده توضیح داده شده است. کافی است که در نوار جستجو سوال خودتان را تایپ کنید