متاتریدر نسخه اندروید برای موبایل را از کجا و چگونه دانلود و نصب کنم؟

در صورتیکه شما در بروکر فیبوگروپ یک حساب دمو و یا حساب واقعی دارید و می خواهید بر روی گوشی موبایل اندروید خود نرم افزار متاتریدر4 را نصب کنید، دستورات راهنمای تصویری زیر را مرحله به مرحله انجام دهید تا پلتفرم متاتریدر4 بر روی گوشی همراه اندرویدی شما نصب و فعال شود. 
 
»»» توجه : در صورتیکه حساب دمو ندارید ابتدا از اینجا یک حساب دمو افتتاح نمایید، و پس از دانلود و نصب نرم افزار متاتریدر 4 فیبوگروپ را بر روی موبایل یا تبلت خود،مرحله (۱) 
 
برای دانلود نرم افزار متاتریدر 4 ، بر روی موبایل اندروید و یا تبلت دو روش وجود دارد : 
 
1- زمانی که توسط گوشی و یا تبلت خود آنلاین هستید اینجا را کلیک کنید و نرم افزار متاتریدر 4 را اینستال (INSTAL) کنید - تصویر شماره 2 - 
2- در گوشی خود از طریق پلی استور (Play Store) یا گوگل پلی (Google Play)، عبارت mt4 را سرچ کنید - تصویر شماره 1 - و گزینه MetaTrader4 را انتخاب کنید، و مطابق - تصویر شماره 2 - نرم افزار متاتریدر 4 را اینستال (INSTAL) کنید. 
 
 گزینه متاتریدر 4 شرکت متاکوت را انتخاب کنید  بر روی دکمه اینستال کلیک کنید
      
 
مرحله (۲) 

پس از انتخاب دکمه اینستال ، دکمه اکسپت (ACCEPT) را انتخاب کنید - تصویر شماره 3 -  

  


 
 
مرحله (۳)  

پس از اتمام مرحله دانلود و اینستال نرم افزار متاتریدر 4 ، دکمه اُپن (OPEN) را انتخاب کنید - تصویر شماره 4 - 

توجه توجه توجه !  - بلافاصله پس از انتخاب دکمه اُپن به این صفحه هدایت می شوید - تصویر شماره 5 - و نرم افزار یک شمارش معکوس 10 ثانیه ای دارد، شما باید در این فاصله 10 ثانیه، گزینه سوم Login To An Existing Account را انتخاب کنید. 

انتخاب این گزینه به این معناست که شما از قبل یک شماره اکانت و پسورد دارید و میخواهید با آنها به نرم افزار متاتریدر متصل بشوید. 


  نرم افزار متاتریدر 4 را پس از دانلود و اینستال اپن کنید  .   
 
       
 
مرحله (۴)  

مطابق - تصویر شماره 5 - پس از انتخاب Login To An Existing Account به صفحه دیگری هدایت می شوید، - تصویر شماره 6 - در این صفحه مطابق شکل عینا عبارت FIBO-FIBO Group را تایپ کنید و بر حسب اینکه حساب دمو دارید و یا حساب واقعی سرور خود را انتخاب کنید: 

- اگر حساب دمو در فیبو دارید   FIBO-FIBO Group MT4 Demo Server  را انتخاب کنید  
- اگر حساب واقعی دارید گزینه   FIBO-FIBO Group MT4 Real Server  را انتخاب کنید 

  .  
 
 
مرحله (۵) 

پس از انتخاب نوع سرور در مرحله ۴ ، به صفحه ای مطابق - تصویر شماره 7 - وارد می شوید و باید لاگین و پسورد خود را وارد کنید تا به اکانت خود در بروکر  فیبوگروپ متصل شوید. 

اگر مراحل را درست انجام داده باشید در نهایت باید مطابق - تصویر شماره 8 - به اکانت خود متصل شوید.          

  .  

پاسخ صدها پرسش متداول

در مرکز پشتیبانی ایران بورس آنلاین پاسخ تمامی پرسش هایی که ممکن است برای مشتریان پیش آيد با زیانی ساده توضیح داده شده است. کافی است که در نوار جستجو سوال خودتان را تایپ کنید